Cup of Harmony 19
Contents
Matchday 1
Group A
Wentland 3:1 Georgeonia
Ariddia 2:0 Kelse
Group B
Nanakaland 3:1 Bazalonia
Pastorville 1:1 Qazox
Group C
Cataduanes 2:0 Mr Chuck Norris
Legalese 0:0 Becquerelia
Group D
Hypocria 5:1 Atheistic Right
Yafor 2 1:3 The Macabees
Group E
The Lowland Clans 2:0 Dorian and Sonya
Collonie 2:3 Apologetic Kittens
Group F
Cuation 1:0 Vuam and Isma
Anathematic Repulics 0:2 Dance 2 Revolution
Group G
Giant Zucchini 3:0 Spaamanian Plijous
Majeristan 2:0 McPsychoville
Group H
The Islands of Qutar 2:3 Magnus Valerius
Haraki 3:0 Tynelia
Matchday 2
Group A
Wentland 5:1 Kelse
Ariddia 2:0 Georgeonia
Group B
Nanakaland 1:1 Qazox
Pastorville 2:1 Bazalonia
Group C
Cataduanes 1:1 Becquerelia
Legalese 4:2 Mr Chuck Norris
Group D
Hypocria 3:0 The Macabees
Yafor 2 2:1 Atheistic Right
Group E
The Lowland Clans 1:1 Apologetic Kittens
Collonie 1:1 Dorian and Sonya
Group F
Cuation 3:2 Dance 2 Revolution
Anathematic Repulics 0:1 Vuam and Isma
Group G
Giant Zucchini 1:1 McPsychoville
Majeristan 0:1 Spaamanian Plijous
Group H
The Islands of Qutar 2:2 Tynelia
Haraki 1:2 Magnus Valerius
Matchday 3
Group A
Wentland 3:3 Ariddia
Kelse 0:3 Georgeonia
Group B
Nanakaland 1:0 Pastorville
Qazox 3:4 Bazalonia
Group C
Cataduanes 3:3 Legalese
Becquerelia 1:1 Mr Chuck Norris
Group D
Hypocria 1:2 Yafor 2
The Macabees 1:4 Atheistic Right
Group E
The Lowland Clans 2:2 Collonie
Apologetic Kittens 3:1 Dorian and Sonya
Group F
Cuation 0:2 Anathematic Repulics
Dance 2 Revolution 0:0 Vuam and Isma
Group G
Giant Zucchini 5:3 Majeristan
McPsychoville 2:1 Spaamanian Plijous
Group H
The Islands of Qutar 1:0 Haraki
Tynelia 3:1 Magnus Valerius
Round of 16
Gall Island Football Stadium
Ariddia 0:2 Pastorville
Nanakaland 1:2 Wentland
East Spaam National Football Stadium
Cataduanes 2:0 Yafor 2
Hypocria 2:2 Legalese (2:2 AET) (Hypocria wins 2:0 on penalty kicks)
Ethium State Stadium
Apologetic Kittens 2:2 Dance 2 Revolution (2:3 AET)
Cuation 3:2 The Lowland Clans
Artanis National Football Stadium
Giant Zucchini 3:1 The Islands of Qutar
Magnus Valerius 0:1 McPsychoville
Quarterfinals
East Spaam National Football Stadium
Pastorville 0:3 Hypocria
Cataduanes 2:4 Wentland
Artanis National Football Stadium
Dance 2 Revolution 0:3 McPsychoville
Giant Zucchini 1:4 Cuation
Semifinals
East Spaam National Football Stadium
Hypocria 0:2 Wentland
Artanis National Football Stadium
McPsychoville 4:3 Cuation
Third Place
Artanis National Football Stadium
Hypocria 3:1 Cuation
Grand Final
Artanis National Football Stadium
Wentland 3:7 McPsychoville