Difference between revisions of "Cup of Harmony 25"
Line 94: | Line 94: | ||
== Quarterfinals == | == Quarterfinals == | ||
− | + | [[Schorteskatascansolani]] 1–1 [[The HURD]] (1–1 AET; [[Schorteskatascansolani]] wins 3–0 on penalty kicks) | |
+ | [[Zwangzug]] 1–0 [[Acapais]] | ||
+ | [[Bushes Been Quaked]] 0–2 [[Ropa-Topia]] | ||
+ | [[Estresse Intenso]] 1–0 [[Vilita]] | ||
== Semifinals == | == Semifinals == | ||
− | + | [[Schorteskatascansolani]] 0–1 [[Zwangzug]] | |
+ | [[Ropa-Topia]] 3–2 [[Estresse Intenso]] | ||
== Third Place == | == Third Place == |
Revision as of 00:57, 18 March 2007
Contents
Host
Matchday 1
Group A
Estresse Intenso 1–0 Turruth Gordur
Bostopia 2–1 Schorteskatascansolani
Group B
Zwangzug 1–0 Atheistic Right
East Lithuania 0–1 Bushes Been Quaked
Group C
Acapais 1–0 Cookesland
Cluichstan 0–4 Ropa-Topia
Group D
Magnus Valerius 3–3 Swilatia
Vilita 5–3 Lovisa
Matchday 2
Group A
Estresse Intenso 0–2 Schorteskatascansolani
Turruth Gordur 1–0 Druida
Group B
Zwangzug 0–1 Bushes Been Quaked
Atheistic Right 1–0 Fort Europe
Group C
Acapais 3–1 Ropa-Topia
Cookesland 0–0 자스연 (Jasīʼyūn)
Group D
Magnus Valerius 0–2 Lovisa
Swilatia 1–3 The HURD
Matchday 3
Group A
Estresse Intenso 1–1 Druida
Bostopia 1–2 Turruth Gordur
Group B
Zwangzug 1–1 Fort Europe
East Lithuania 1–1 Atheistic Right
Group C
Acapais 1–1 자스연 (Jasīʼyūn)
Cluichstan 1–0 Cookesland
Group D
Magnus Valerius 1–2 The HURD
Vilita 2–0 Swilatia
Matchday 4
Group A
Bostopia 1–1 Druida
Turruth Gordur 1–2 Schorteskatascansolani
Group B
East Lithuania 1–2 Fort Europe
Atheistic Right 1–1 Bushes Been Quaked
Group C
Cluichstan 2–1 자스연 (Jasīʼyūn)
Cookesland 1–1 Ropa-Topia
Group D
Vilita 3–1 The HURD
Swilatia 1–1 Lovisa
Matchday 5
Group A
Estresse Intenso 1–0 Bostopia
Druida 2–4 Schorteskatascansolani
Group B
Zwangzug 1–1 East Lithuania
Fort Europe 0–0 Bushes Been Quaked
Group C
Acapais 2–1 Cluichstan
자스연 (Jasīʼyūn) 1–3 Ropa-Topia
Group D
Magnus Valerius 0–2 Vilita
The HURD 2–0 Lovisa
Quarterfinals
Schorteskatascansolani 1–1 The HURD (1–1 AET; Schorteskatascansolani wins 3–0 on penalty kicks) Zwangzug 1–0 Acapais Bushes Been Quaked 0–2 Ropa-Topia Estresse Intenso 1–0 Vilita
Semifinals
Schorteskatascansolani 0–1 Zwangzug Ropa-Topia 3–2 Estresse Intenso